Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Akçakale’de akıl ve zeka oyunları sınıfı açıldı
Array

Akçakale’de akıl ve zeka oyunları sınıfı açıldı

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulunda açılan akıl ve zekâ oyunları sınıfının açılışına, Akçakale ilçe Milli Eğitim şube müdürleri, Eyyübiye Milli Eğitim şube müdürleri, Akçakale İlçe Spor Müdürü, okul müdürleri ve öğretmenler katılım gösterdi.

Proje Koordinatörü Ahmet Yılmaz konuyla ilgili açıklamasında şu sözlere yer verdi:

“İlhamını Ecdat Enderun ve Gulamhane eğitim sisteminden aldığımız üstün yetenekli ve üstün zekalı öğrencilerimiz için pilot okul olarak seçtiğimiz Mehmet Akif Ersoy Ortaokulumuzda akıl ve zeka oyunları sınıfımızı açtık. Amacımız, çocuklarımızın akıl ve zeka kapasitelerini yükseltmelerini sağlamak, onlara katkı sağlamaktır. İnşallah bu sınıfların açılması için diğer okullarımızda da projemiz devam edecektir. Bu konuda emeği geçen ve katkı sağlayan herkese teşekkür ediyoruz.”

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Müdürü İsmail Demir ise; “Böyle bir sınıfın okulumuza kazandırılmasında büyük emekler sarf eden başta Proje Koordinatörü Sayın Ahmet Yılmaz Hocama ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İsmail ARSLAN-Akçakale/BİHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in acı günü

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in eşi Hacer Güler hakkın rahmetine kavuştu.

Bakan Kurum: ‘Elazığ ve Malatya’da dönüşüm süreci tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacak’

Elazığ ve Malatya’daki dönüşüm sürecinin tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacağını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Elazığ ve Malatya’da 26 bin konutluk, Türkiye tarihinin en büyük kentsel dönüşüm projesini başlattık. 2 bin 500 konutun teslimini yapıp, vatandaşlarımızın bu konutlarda oturmasını temin ettik. Yarın da depremin üzerinden bir yıl geçmiş 25 Ocak’ta Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ilimizdeki 8 bininci konutu teslim edeceğiz

Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı

Maden sektörünü değerlendiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, maden sektörü ihracatının 2020'de 4,3 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Kamyonet devrildi, gaz dolu tüpler sokağa saçıldı

Kağıthane’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği tüplerle dolu kamyonet park halindeki bir araca çarpıp devrildi. Kamyonun devrilmesiyle tüpler sokağa saçılırken, şans eseri olası bir faciadan dönüldü.

Recent Comments

Scroll Up