Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Büyükşehirde Ali Ferhat Türkmen, koltuğu devretti
Array

Büyükşehirde Ali Ferhat Türkmen, koltuğu devretti

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanı Ali Ferhat Türkmen, geçtiğimiz günlerde yapılan Kent Konseyi seçimi öncesinde eleştirilerin odak noktasında yer almış ve seçimde Urfanatik Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak ile tartışmıştı. 

Yaşanan tartışma, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün araya girmesi son bulurken Türkmen, STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığı görevinden istifa etmişti. 

İstifanın ardından Türkmen'in yerine Murat Müjdeci atanmıştı. STK ve Muhtarlık İşleri Daire Başkanlığına atanan Müjdeci, bugün görevi eski başkan Ali Ferhat Türkmen'den devraldı. 

Devir teslim görevinde konuşan Türkmen, "STK'lar ve Muhtarlıklar Daire Başkanlığı görevimizi, verilen bütün görevleri layıkıyla yerine getiren Murat Müjdeci kardeşime devir ettim. Hayırlı olmasını temenni eder, Başarılar dilerim" sözlerine yer verdi.

BİHA

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in acı günü

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in eşi Hacer Güler hakkın rahmetine kavuştu.

Bakan Kurum: ‘Elazığ ve Malatya’da dönüşüm süreci tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacak’

Elazığ ve Malatya’daki dönüşüm sürecinin tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacağını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Elazığ ve Malatya’da 26 bin konutluk, Türkiye tarihinin en büyük kentsel dönüşüm projesini başlattık. 2 bin 500 konutun teslimini yapıp, vatandaşlarımızın bu konutlarda oturmasını temin ettik. Yarın da depremin üzerinden bir yıl geçmiş 25 Ocak’ta Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ilimizdeki 8 bininci konutu teslim edeceğiz

Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı

Maden sektörünü değerlendiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, maden sektörü ihracatının 2020'de 4,3 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Kamyonet devrildi, gaz dolu tüpler sokağa saçıldı

Kağıthane’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği tüplerle dolu kamyonet park halindeki bir araca çarpıp devrildi. Kamyonun devrilmesiyle tüpler sokağa saçılırken, şans eseri olası bir faciadan dönüldü.

Recent Comments

Scroll Up