Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa 3. SAYFA Kırboğa: Şanlıurfa’nın Sahra Hastanesine İhtiyacı Var

Kırboğa: Şanlıurfa’nın Sahra Hastanesine İhtiyacı Var

Kırboğa: Şanlıurfa’nın Sahra Hastanesine İhtiyacı Var
Şanlıurfa Gelecek Parti Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa, korona virüsün en çok görüldüğü il sıfatını almasının sebebinini siyasi iktidara bağladı. Kırboğa,”Pandemi ile ülkenin neredeyse birinci sırasındayız. Bu bizim kaderimiz değil, siyasi iktidarın beceriksizliğidir.” dedi.
Şanlıurfa Gelecek Parti Kurucular Kurulu Üyesi Şükrü Kırboğa, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kentin sorunlarının sıralayarak sorumluları eleştirdi. Kırboğa, Şanlıurfa’nın sorunları yetmezmiş gibi bir de pandemiyle diğer illere göre daha fazla savaşmasının nedeni olarak iktidarı suçladı.
“PANDEMİ İLE BİRİNCİ SIRADAYIZ”
Kırboğa, yaptığı açıklamada;“Urfa bir çok problem ile uğraşıyor ve şüphesiz ekonomi, DEDAŞ zulmü, işsizlik ve trafik bunların ilk sırasında. Fakat ne yazık ki şimdi de görüyoruz ki pandemi ile ülkenin neredeyse birinci sırasındayız. Bu bizim kaderimiz değil, siyasi iktidarın beceriksizliğidir.” dedi.
“SAHRA HASTANESİNE İHTİYAÇ VAR”
Urfa’da covid 19 teşhisi konan ve karantinaya alınan mekanların sayısının çok fazla olduğuna dikkat çeken Kırboğa, şunları söyledi:”Rakamlar kabul edilebilir değil, maalesef sınırların çok üstünde. Bir an önce ciddi tedbirlerin alınması gerekiyor. hiç beklemeden bir sahra hastanesine ve sağlık personeline ihtiyaç vardır. Sağlık Bakanlığını göreve davet ediyoruz.

ÇAĞRIHABER –

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in acı günü

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in eşi Hacer Güler hakkın rahmetine kavuştu.

Bakan Kurum: ‘Elazığ ve Malatya’da dönüşüm süreci tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacak’

Elazığ ve Malatya’daki dönüşüm sürecinin tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacağını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Elazığ ve Malatya’da 26 bin konutluk, Türkiye tarihinin en büyük kentsel dönüşüm projesini başlattık. 2 bin 500 konutun teslimini yapıp, vatandaşlarımızın bu konutlarda oturmasını temin ettik. Yarın da depremin üzerinden bir yıl geçmiş 25 Ocak’ta Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ilimizdeki 8 bininci konutu teslim edeceğiz

Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı

Maden sektörünü değerlendiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, maden sektörü ihracatının 2020'de 4,3 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Kamyonet devrildi, gaz dolu tüpler sokağa saçıldı

Kağıthane’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği tüplerle dolu kamyonet park halindeki bir araca çarpıp devrildi. Kamyonun devrilmesiyle tüpler sokağa saçılırken, şans eseri olası bir faciadan dönüldü.

Recent Comments

Scroll Up