Çarşamba, Ocak 27, 2021
Ana Sayfa Urfalı öğrenciler Türkiye üçüncüsü oldu!
Array

Urfalı öğrenciler Türkiye üçüncüsü oldu!

Bu yıl 3.’sü düzenlenen Uluslararası Nasreddin Hoca Fıkraları Canlandırma Yarışmasına Urfa’yı temsilen katılan İbni Sina İlkokulu bölge birinciliği ardından büyük bir başarı sergileyip Türkiye üçüncüsü oldu. İbni Sina İlkokulu öğrencileri yarışmada 92.8 puanı elde ederek Gaziantep, Batman ve Adıyaman’ı geride bırakarak bölge sıralamasında birinciliği elde etti. Urfalı öğrenciler 77.7 puanla ise Türkiye üçüncüsü olarak Şanlıurfa’ya gururla döndü.

Öğrencilerin sergilediği canlandırma izleyicilerden alkış alırken, öğrencilerin oyun sonunda verdiği asker selamı ise büyük beğeni topladı.

 (BİHA)

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- Advertisment -

Most Popular

Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in acı günü

Şanlıurfa Gazeteciler Derneği Başkanı Kamil Güler’in eşi Hacer Güler hakkın rahmetine kavuştu.

Bakan Kurum: ‘Elazığ ve Malatya’da dönüşüm süreci tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacak’

Elazığ ve Malatya’daki dönüşüm sürecinin tüm Türkiye ve dünyaya örnek olacağını belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, “Elazığ ve Malatya’da 26 bin konutluk, Türkiye tarihinin en büyük kentsel dönüşüm projesini başlattık. 2 bin 500 konutun teslimini yapıp, vatandaşlarımızın bu konutlarda oturmasını temin ettik. Yarın da depremin üzerinden bir yıl geçmiş 25 Ocak’ta Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle ilimizdeki 8 bininci konutu teslim edeceğiz

Maden sektörünün ihracatı 2020’de 4,3 milyar dolara ulaştı

Maden sektörünü değerlendiren Ege Maden İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Kaya, maden sektörü ihracatının 2020'de 4,3 milyar dolara ulaştığını belirtti.

Kamyonet devrildi, gaz dolu tüpler sokağa saçıldı

Kağıthane’de sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği tüplerle dolu kamyonet park halindeki bir araca çarpıp devrildi. Kamyonun devrilmesiyle tüpler sokağa saçılırken, şans eseri olası bir faciadan dönüldü.

Recent Comments

Scroll Up